Defineciler Kulübü - Tüm Define Tutkunlarına...
*

Go Back   Defineciler Kulübü - Tüm Define Tutkunlarına...


Sitemizde Siyasi konu ve tartışma, rencide edici yorum, kavgalı yorum vs yapmak kesinlikle yasak olup yapan üyeler siteden süresiz uzaklaşdırılacaktır.
Bölümler: : Antik objeler hakkında görsellikler Arama
  Forum Son Mesaj Konular Mesajlar Moderatörler
burada osmanlı dönemini ve buluntularını paylaşabilirsiniz
yazan stf
20.02.13 son yazılan Mesajı göster
148 323
 
Burada selçuklu tarihini ve görsel buluntuları paylaşabilirsiniz
33 49
 
Burada Ortaçağ objeleri ve görsel buluntuları paylaşabilirsiniz
yazan Tevfik
10.06.20 son yazılan Mesajı göster
8 12
 
Burada Antik bizans objeleri ve bizans tarihi ve görsel buluntuları paylaşabilirsiniz
29 112
 
Burada Antik roma objeleri ve roma imp tarihi ve görsel buluntuları paylaşabilirsiniz
45 191
 
Burada Antik yunan objeleri ve yunan tarihini ve görsel buluntuları paylaşabilirsiniz
81 310
 
Burada antik çağla ilgili her türlü konuyu ve görsel buluntuları paylaşabilirsiniz .
122 576
 
Antik sikke ve objelerin müzayede fiyatlarını buradan takip edebilirsiniz.
henüz yok 0 0
 
Burada dünyada ve ülkemizde yaşayan medeniyetleri paylaşabilirsini
77 156
 
2 6
 
- - -
 
- - -
 
antik eserler
yazan VEPMASTER
06.03.11 son yazılan Mesajı göster
4 4
 
Bu bölümde profesyonel kadroyla antik objelerinizin eksperti yapılır Ekspertizi yapılacak olan paraların ön ve arka yüzlerinin fotograflanarak yollanması gerekmektedir. Paranın üstündeki yazılar hangi dilde olursa olsun okunabilir olmalıdır. Madeni paranın çapı ve ağırlığı açıklama kısmında belirtilmelidir. Fotograflar net olmalıdır.
Burada bilgi almak istediğiniz paranın ve objenin önlü arkalı net resmini yükleyerek özellikle islamilerde paraların çapını ve ağırlığını bildiriniz msj nız hakkında size dönüş yapılacaktır YÖNETİM
19 73
 
Göndereceğiniz envanterin resmini net çapını ve ağırlığını belirtiniz.
- - -
 

Yeni Mesaj içeriyor   Yeni Mesaj Var
Yeni Mesaj içermiyor   Yeni Mesaj Yok
 
Yasal Uyarı definecilerkulubu.com bilgi, paylaşım üzerine kurulu ücretsiz bir forum sitesidir, üyeler her türlü bilgiyi, dosyayı önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, 5651 sayılı yasaya göre bu mesaj ve konulardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk mesaj veya konu sahibi üyeye aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yine de sitemizde yasa dışı (illegal) içerik bulursanız şikayet forumuna konu açarak bildiriniz, şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır, Teşekkürler!

Sitemiz tüm dünyaya açık, hiçbir ayrım yapmaksızın faaliyettedir. Ayrıca tüm üyeler her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Her türlü sorumluluk yazan kullanıcıların kendisine aittir. Uygunsuz davranış vb. hareketler bazen site ekibinin gözünden kaçabilir. Bu yüzden uygunsuz davranış görülmesi durumunda, şikayetlerinizi iletişim bölümünden bildirirseniz, gerekli işlemler yapılacaktır. Bu site, telif hakları Copyright ©2000 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd'e ait olan vBulletin® scripti ile tasarlandı ve kodlandı. Ayrıca sitemiz extra Php ve Ajax -jQ- ile güçlendirildi. Arama motoru optimizasyonu ise, vBSEO kullanılarak yapılmıştır.
Define İşaretleri
Sitemizdeki Yöneticiler genel yönetici Sn Kayıp Kepenek Site teknik yönetimi VEPMASTER Site Nümismatik uzmanı Sn Koleksiyoner Define işaretler uzmanı Sn DEFHUNTER maden cihazları yöneticisi Sn jickata Site admini Sn stf ve Sn Tevfik Site Avukatı Sn Merve Tunç Site Süper moderatörlerimiz Sn Onurluca OPTİMUS aga_0074 uruz ve guido
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.1